You're not alone. Life is very lovely.

Glaub an mich Lass mich nicht alleine geh'n Gib mir deinen Segen.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!


Witajcie
Dziś nie mam ochoty na pisanie jak spędziłam dzisiejszy dzień.Nie wiem nawet dlaczego , może to pogoda , może tak wpłynęły słowa polonisty , a może moje samopoczucie , które jest kiepskie i do kitu.Mam ochotę gdzieś się zapaść pod ziemię i zapomnieć o tym co mnie dziś spotkało.Napiszę krótko: Mam dosyć tego dnia.
cappuccino.jpg
cappuccino-1.jpg
cappuccinoTino.jpg
14.04.2011 o godz. 17:22

Wstałam o siódmej rano.Wypiłam herbatę, ubrałam się i założyłam buty i bluzę.Wyszłam z domu i poszłam na przystanek.Wsiadłam w autobus , czekając na odjazd , zaczęłam czytać książkę.Czytałam ją aż do przystanku , na którym wysiadłam .Przeszłam na przez tunel i zebrę i pognałam prosto do szkoły.W szkole szybko zmieniłam obuwie.Poszłam do pod salę.Tam siedziały koleżanki z klasy , przywitałam się z nimi .Przeszłam się po korytarzy , potem zeszłam po schodach.Po krótkim pobycie w szkole , wyszłam z niej i wróciłam do domu.W domu zjadłam śniadanie , obejrzałam tv,włączyłam drugi komputer i zagrałam kilka razy w pewną grę.Wyłączyłam kompa , zaczęłam czytać słownik Kopalińskiego.Potem wróciła młodsza siostra ze szkoły i zaczęły się nasze żarty i zabawa.Potem była obiad ,po obiedzie włączyłam wieżę i komputer, po chwili go wyłączyłam i udałam się na drzemkę.
buty-alexander-mcqueen2.jpg
herbata.jpg
index.jpg
Tagi: Mój dzień
13.04.2011 o godz. 18:59

Po wyjściu ze szkoły .Było to około godziny 8 rana, udałam się na przystanek , znajdujący się niedaleko mojej szkoły.Chwilę potom podjechał autobus.W autobusie czytałam repetytorium do polskiego.Było ciekawie i bardzo naukowo.Potem wysiadłam niedaleko jednego z większych osiedli w moim mieście i udałam się na spacerek , czytając nadal książkę.Wsiadłam w autobus i pojechałam w siną dal, w autobusie wciąż czytałam książkę . Pochłonięta czytaniem odpłynęłam w świat piękna i prawdziwej sztuki przez duże S i nauki przez wielkie N. W końcu będąc znużona ciągłym czytaniem oddała się relaksowi .Następne będąc na końcowym , przesiadłam się do następnego autobusu i po krótkiej regeneracji znów pochłonięta zostałam przez czytanie. Były to piękne chwile , o których nie tak łatwo jest zapomnieć.Koło godziny 12 była w pobliżu swojej szkoły , lecz do niej nie trafiłam . Wybrałam chodzenie po galerii i targu.Zmęczona tym chodzeniem ciągłym , poszłam na przystanek i pojechałam do domu.W autobusu znowu zaczęłam przypominać sobie lektury i wiersze do matury.
fontannatrevi.jpg
kamelia_2b.jpg
kamelia_2557_392.jpg
kamelia-nb33502.jpg
12.04.2011 o godz. 19:16

Witajcie
W tej chwilijest w szkole . mam technologię.Napiszę krótko .Wstałam rano.ubrałam się.Założyłam kurtkę.Poszłam na autobus.Pojechałam do szkoły.
Będę później tak koło 16 albo 18
rose2.jpg
roze.jpg
12.04.2011 o godz. 07:54


1.
Wstałam po szóstej rano.Biegiem poszłam na autobus.Pojechałam do szkoły.W szkole mocno uczyłam się chemii i angielskiego.Po szkole najpierw poszłam do MacDonald s na śniadanie , potem doM1 na małe zakupy i spacerek po centrum handlowy.Potem poszłam na autobus i pojechałam na miasto.Po około dziesięciominutowe podróży byłam już na Żeromie i zaczęłam swoją długą podróż po ulicy głównej mojego rodzinnego miasta , nazwy nie zdradzę , bo n ie muszę.Celem wycieczki jak to określę po mieście było szukanie w księgarniach repetytorium maturalnego do polskiego.W końcu je znalazłam i je zakupiłam.Po wyjściu z księgarni udałam się spacerkiem na przystanek MPK i wsiadłam w autobus do domu.Po około 20-sto minutowej jeździe autobusem byłam już blisko domciu i z końcowego spacerkiem poszłam do domu.Po powrocie zjadłam obiad i wypiłam herbatę.Po uczcie udałam się na słodki relaks.
wiosna_ogrod.jpg
6265_1azQJV.jpg
1287333527_129721102_1-MATURA-2011-MATEMATYKA-DLA-OPORNYCH-Chelminskie.jpg
11.04.2011 o godz. 20:02

Witajcie jestem Semi.Mam prawie 20 lat.jest zwariowaną , szaloną , pomysłową i romantyczną dziewczyną kochającą sztukę , podróże , życie , historię , film i muzykę.Moje motto jest takie :"Ciesz się tym , czego nie masz , wtedy tylko jesteś pięknym człowiekiem."Na Tym blogu będę pisała o swoim dniu-jak go spędziłam i co robiłam.Kocham Kraków.
krakow (45).JPG
krakow_noc.jpg
Kraków 07.jpg
smok wawelski.jpg
Wawel-Krakow.jpg
zdjecie,600,64404,20090731,krakow-rynek-glowny.jpg
Tagi: O mnie.
11.04.2011 o godz. 17:28
Semi
You're not alone. Life is very lovely.
Skąd: Radom
O mnie: Magda 23lata. Niestrudzenie poszukująca Własnej Legendy.Romantyczka,artystka i podróżniczka.Altruistka i humanistka nie rezygnująca z walki o lepszy los dla Innych Świata ,Przyrody i Zwierząt. Moje motto to:La bella vita!!!
statystyki
sekcja użytkownika
Magda.Studentka ,romantyczka ,artystka,podróżniczka ,marzycielka,wojowniczka o lepszy los dla Innych i Zwierząt. Radom