You're not alone. Life is very lovely.

Glaub an mich Lass mich nicht alleine geh'n Gib mir deinen Segen.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Wpisy obserwowanych

Poniżej znajduje się zbiorcza lista wszystkich synonimów do słowa niestabilność.

arytmia, arytmiczność, chwiejność, fluktuacja, huśtawka, kapryśność, karuzela, labilność, niejednostajność, niemiarowość, nieregularność, nierównomierność, nierówność, nierytmiczność, niestałość, niestateczność, niesystematyczność, odmienność, płynność, wahliwość, zmienność, anarchizacja, brak równowagi, brak stabilizacji, chybotliwość, destabilizacja, dysproporcja, falowanie, niepewność, nierównowaga, nietrwałość, rozchwianie, rozchybotanie, rozprężenie, rozprzężenie, rozstrój, utrata stanu równowagi, wzloty i upadki, zachwianie porządku, akcyjność, asymetria, asymetryczność, brak rytmu, chaotyczność, chimeryczność, dorywczość, niejednolitość, nieproporcjonalność, niesymetryczność, sporadyczność, dokuczliwość, malkontenctwo, napastliwość, natarczywość, nieograniczoność, nieokreśloność, okresowość, przejściowość, rozkapryszenie, uciążliwość, upierdliwość, wadliwość, wybredność, zawodność, zrzędliwość, zrzędność, brak zdecydowania, destrukcja, dwuznaczność, grymasy, humory, kaprysy, niepokój, niezadowolenie, niezdecydowanie, oscylacja, pulsacja, rozgrymaszenie, rozpaskudzenie, wahanie, zmiany, drżenie, niezrównoważenie, beztroska, brak rozwagi, frywolność, lekkomyślność, niedojrzałość, nieodpowiedzialność, nierozwaga, płochość, afazja, artefakt, brak proporcji, dysharmonia, rozstrojenie, zaburzenie, zaburzenie,, zdestabilizowanie, bojaźliwość, emocje, lęk, napięcie, niebezpieczeństwo, obawa, przejęcie, strach, stres, troska, trwoga, zagrożenie, zmartwienie.
20.04.2017 o godz. 00:11

"Choć w snach do mnie przyjdź
I ze wszystkich sił
Obejmij jak umiesz tylko Ty."


To wszystko nie jest takie proste. Za dużo myślisz. Za dużo czujesz. Za dużo analizujesz.
By mieć spokojne życie potrzeba spokojnej duszy.
Życie jest zbyt krótkie na nienawiść. Kochajmy ludzi! Cieszmy się życiem!
Każdy ma prawo do szczęścia, pamiętaj o tym.
Nigdy nie będzie idealnie, ale tylko od Ciebie zależy czy będzie dobrze.
Tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz sobie na szczęście.
Wypłacz to, wykrzycz, utop w alkoholu.. a potem ŻYJ!
Jesteś młoda, piękna, zdrowa i to jest cudowne!
Tagi: 19kwietnia
19.04.2017 o godz. 20:06
Rok później jestem. Znowu męczona przez koszmary przeszłości, tym razem pomieszane z teraźniejszością.

Rozstałam się z S. Wyprowadziłam się i mieszkałam przez jakiś czas sama. Mam świetną pracę. Niesamowitego faceta. I borderline.

Kawę piję na śniadanie z rumem. Lili dojebała do pieca.
Nie mówię nikomu jak się czuję. Że pustka w środku wyżera mnie jak rak.

Że boję się żyć. Że najchętniej leżałabym tylko w łóżku i oglądała seriale, bo nie mam siły na nic innego.

Źle przeżyłam życie.
Tagi: ...
11.04.2017 o godz. 15:12

Chce mi się wyć jak wilk do księżyca. Nie chce nigdzie iść, chcę siedzieć w tym samym miejscu, aż upłynie mój czas.
Tagi: ...
09.04.2017 o godz. 11:28

Chyba mi lepiej. Może nie do końca lepiej, ale pogodziłam się trochę z rzeczywistością dzięki pewnej osóbce. I jeśli to czytasz, to wiedz jedno - że bardzo ci dziękuję. Mam taki okres, że czuję się bardzo samotna i każde dobre słowo jest dla mnie wielką otuchą.
Tagi: ...
06.04.2017 o godz. 22:07

Moje serce jest przepełnione żalem do pewnej osoby. Nie wysłuchała mnie ona, narzuciła swoje zdanie i zostawiła mnie z tym. On już nie myśli o mnie. Czuję się taka samotna, taka malutka i nic nie znacząca. Może to nie uczucie, a smutna rzeczywistość?
Mam problemy, jak każdy. Myśl, że one mnie niszczą zbyt szybko, powinno mnie zaalarmować. A ja...? Jestem zmęczona,
smutna i gniję całymi dniami w pokoju i nie myślę o niczym.
Co ja robię ze swoim życiem? A może to nie moje życie, może mam jakieś urojenia? Może wydaje mi się, że to ja, a patrzę z góry na kogoś innego? Może nie mam duszy i żyję z samym ciałem? To by wytłumaczyło brak emocji. Chociaż często mam emocje... ale negatywne. Tak się boję tego życia. I gdybym nie bała się bardziej tego, co będzie po śmierci, już dawno bym się zabiła. Samobójcy byli bardzo odważni.
Tagi: ...
06.04.2017 o godz. 22:00
Jeśli ktoś nie reaguje na twoje uczucie, odpuszczaj. Nie proś, nie pytaj, nie walcz. Tak często nie widzimy, że nie powinniśmy iść dalej.


Wiele czasu mi zajęło za nim zrozumiałam, że już nie warto na Ciebie czekać.

17820432_1427869950616540_1467641331_o.jpg
06.04.2017 o godz. 12:32

Zapytał czy zostanę Jego żoną.
Zgodziłam się ! Chcę z Nim spędzić resztę życia, tak bardzo Go Kocham ;*
Tagi: #
04.04.2017 o godz. 18:10
... Dziewczyną, która dała Ci historię do wspomnień i opowiadania.
17690795_1424835087586693_1918015136_n.jpg
17691007_1424835110920024_1043712292_n.jpg
03.04.2017 o godz. 21:43
To była dość wybuchowa para ale kochali się do szaleństwa. Spokojnie można stwierdzić, że mogliby się nawzajem pozabijać ale na pewno nie rozstać.


Tak, bardzo Jej współczuje. Tak bardzo Ona Jego kocha, tak bardzo cierpi. A On bawi się jej uczuciami, mimo, że co chwile się odzywa, jest zazdrosny, wraca. A Ona tak bardzo jest bezradna, nie wiedząc czy zrobić krok w przód czy jednak w tył ...
13876527_1137325752990270_7236023160626400648_n.jpg
22.03.2017 o godz. 23:05

36

O mój boże.

Znowu znalazłam się tu przez przypadek. Czy ja już jestem dorosła? Za chwilę moje dziwiętNAŚCIE zmieni się w dwadzieścia. Jestem na tyle "załamana", że skusiłam się powrócić do grzywki, przy której czuję jakbym z powrotem miała szesnaście. Co do moich włosów... Na prawdę uwielbiam, albo raczej uwielbiałam (chyba znalazłam już to coś???) testować fryzury i kolory. Miałam już na głowie biel, błękit, róż, fiolet, a nawet blond! XD Co mam aktualnie? Róż z fioletowym odrostem, który za niespełna miesiąc przerodzi się w ciemny brąz. Otóż zatrzymałam się w miejscu, w którym znajdują się osoby dążące do niewinnego i delikatnego azjatyckiego looku. Mam nadzieję, że to już koniec wieloletnich poszukiwań "siebie". Pora wprowadzić więcej słodkości do mojego mroku.

Moje życie prywatne jest pełne drastycznych skoków między planami na przyszłość. Wiecie, lubię sobie wszystko zaplanować, a problem pojawia się wtedy, gdy jestem niezdecydowana lub coś się po prostu.. jebie.


Tagi: super
22.03.2017 o godz. 22:03

Beznadziejny przypadek. Nie warto kochać.. Nie warto mnie znać. Nie warto mnie lubić. Charakter beznadziejnie beznadziejny. Po co ja żyję? skoro wszystkim sprawiam same problemy, przykrości, jestem niepotrzebna. Lepiej jest nie żyć. Prościej.

Kiedyś znajdą mnie w hotelowym pokoju w wannie z podciętymi żyłami. Nie będzie już dla mnie ratunku.

Bayo. Bawcie się !
Tagi: Śmierć
21.03.2017 o godz. 17:24

"Wracaj do domu, ten za kim idziesz, nie jest aż tyle wart... Więcej niż inni szczęścia masz, wracaj do domu..."

Nie było mnie tu już kilka miesięcy. I czy brakowało mi tego miejsca, w którym mogłam pisać, co tylko chciałam? Właśnie nie wiem, czy mogę. Jestem zamknięta w swojej skorupce i nie wiem, kiedy i czy się jeszcze otworzę.
Nic u mnie nowego, dominuje smutek pomieszany czasem z nadzieją. Plany na przyszłość, marzenia - boję się, że i one mnie opuszczą i będę życiową ofermą.
Moja głowa mi mówi, że napisałam już za dużo. Więc na razie nie napiszę niczego więcej..
Tagi: ...
18.03.2017 o godz. 22:23

Brakuje mi Jego bliskości, Jego zapachu, Jego uśmiechu.
Tęsknie za wpatrywaniem się w Jego oczy, które w zależności od pory dnia zmieniają kolor z błękitnego- na morską zieleń.

Chcę go mieć obok!
Wtulić się w Niego, zapomnieć o całym w świecie. W momencie gdy leży obok, nic wokół się nie liczy.
Nie wiedziałam czym jest prawdziwa miłość dopóki On nie pojawił się w moim życiu. On jest kwintesencją mojego szczęścia. Nikt nigdy nie liczył się jak On.
Dla Niego zrobię wszystko, a przy Nim wiem, że mogę jeszcze więcej.

Pokazał mi, że nie warto się bać świata, trzeba chwycić je w swoje dłonie bo to on należy do nas.

Kocham Go! Kocham Go do szaleństwa ! Oszalałam na Jego punkcie ;*
2dfv.jpeg
Tagi: #
18.03.2017 o godz. 18:47

Tagi: wiem
06.03.2017 o godz. 00:15
Dominik myśli rozsądnie.
Dominik nie ma mózgu.
Dominik jednak nie może myśleć rozsądnie.
Ah, Dominik...
najpiekniejsze-zwierzeta--wilki.jpg
Tagi: fuck
03.03.2017 o godz. 17:18
Boziu, co ja tu wracam i czytam poprzedni wpis to myślę sobie "KOMEDIA". Ponowny związek z Grześkiem okazał się pomyłką. Albo inaczej. Takim błędem, który popełniłabym drugi raz, bo był mi on potrzebny, by uświadomić sobie wiele rzeczy. Ale na szczęście ten rozdział w moim życiu jest zamknięty na Amen, więcej do tego tematu nie wracam.
Oriflame? Nieeeee, to jednak nie dla mnie. A przynajmniej nie na ten moment.
Matura? Owszem, w tym roku. I w tym najmniej jestem ambitna, więc chyba coś ze mną nie tak.
Stylizacja paznokci? ALEŻ OCZYWIŚCIE! <3 Kocham to nadal, ba! Zakochuję się w tym na nowo każdego dnia, rozwijam tą pasję. Zainwestowałam w kursy, więc i również mam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności. :) Metoda żelowa jeszcze mnie trochę przerasta w przypadku, gdy mam przedłużyć wszystkie paznokcie. Jakoś tak nawet czasu tyle nie mam, by to ćwiczyć. Ale po maturce będzie na to czas. <3
Już nawet dysk Googla mam ze swoimi pracami. :D
I zaczęłam też sama sobie robić małe malunki, wcześniej było to niemożliwe, bo zbyt trzęsły mi się dłonie. :D
Tak więc jak widać, czas mija, a moje życie co rusz przewraca się o 180 stopni. Jest jak jest, ale mi się podoba moje życie takim, jakim jest teraz. :)
Do usłyszenia! :)
Tagi: Czas płynie
01.03.2017 o godz. 16:21
Semi
You're not alone. Life is very lovely.
Skąd: Radom
O mnie: Magda 23lata. Niestrudzenie poszukująca Własnej Legendy.Romantyczka,artystka i podróżniczka.Altruistka i humanistka nie rezygnująca z walki o lepszy los dla Innych Świata ,Przyrody i Zwierząt. Moje motto to:La bella vita!!!
statystyki
sekcja użytkownika
Magda.Studentka ,romantyczka ,artystka,podróżniczka ,marzycielka,wojowniczka o lepszy los dla Innych i Zwierząt. Radom